Genellikle kuyumcu, optik, hediyelik eşya, ayakkabı, tatlıcı, elektronik ve tekstil ürünleri satışı yapan mağazaların tercih ettiği karton çanta etkili, kalıcı ve aynı zamanda düşük maliyetli bir reklam aracıdır. 

 Karton çanta da kullanılan kağıt cinsinden, üzerindeki baskı ve kullanılacak olan sap kısmının sağlamlığına kadar çok önemli detaylar içerir. Karton Çanta imalatında sağlamlık önemli olduğu kadar şıklık ve kullanılabilirliği de bir o kadar önem taşır.

 Baskılı karton çanta; ofset baskı tekniği kullanılarak basılan bir promosyon çanta türüdür.

  İyi bir grafiker tarafından tasarlanan dikkat çekici bir karton çanta tasarımı, firma tanıtımı ve marka bilinirliği açısından oldukça etkilidir. Bu promosyon karton çantanın uzun ömürlü olması (su, nem) gibi dış etkenlere dayanıklı olması için, mat veya parlak selefon uygulaması yapılması tavsiye edilir. 

 Ücretsiz tasarım ve en ucuz karton çanta fiyatları için, alt kısımda bulunan canlı destek bölümlerinden bize ulaşabilirsiniz.

 Tüm baskılı karton çanta çeşitleri hakıında bilgi ve fiyat almak için Tıklayın!

 İster mat, isterseniz parlak selefonlu karton çanta çeşitleri ve fiyatları için Tıklayın!

 Kabartma gofreli ve laklı karton çanta tasarım ve fiyatları için Tıklayın!

Dilerseniz gümüş yaldız baskılı, dilerseniz altın yaldız baskılı karton çanta hakkında bilgi ve ve fiyat almak için Tıklayın!

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Temsilciyle Görüş
Canlı Destek!
Sitemize hoş geldiniz! Size nasıl yardımcı olabiliriz?